Mida meil veel vaja oli? See pisike vidin aitaks avada enamiku käeraudadest

 (5)

Mida meil veel vaja oli? See pisike vidin aitaks avada enamiku käeraudadest
https://tihk.co/

See on nähtavasti just selline pisike asi, mis peaks igal kurjategijal kogu aeg taskus või vöö küljes olema. Käeraudu muidugi ei kasuta vaid politsei ja probleem ei puuduta vaid kurjategijaid. Käeraudu võib ju tänapäeval pidada ka omamoodi seksileludeks. Igatahes idufirma TIHK otsib praegu turgu oma leiutisele, pisikesele võtmele, mis peaks avama enamiku käeraudu.

TIHK HK2 on universaalne võti, mis peaks kiiresti avama kõik peerless-stiilis lukud, see on aga levinuimat tüüpi lukk enamiku tootjate käeraudadel. Tuleb vaid võti libistada käeraudade lukuauku ja rauad on lahti.

Universaalsed käerauavõtmed on muidugi juba varasemast ajast turul olemas, ehk uus tulija panustab peamiselt 3D-printimisele, müües universaalset käerauavõtit kahekaupa pakkides 12 dollariga tükk.

Väliselt ei meenuta TIHK HK2 isegi võtit, pigem plastikust klambrit, mis on kaks sentimeetrit pikk ja 0,7 sentimeetrit lai, ehk kui sa kinnitad selle oma püksirihma külge, ei pruugi enamik inimesi seda isegi tähele panna.

Kuid küllap hakkab politsei edaspidi ka vahistatuid põhjalikumalt läbi otsima, käerauavalmistajad peavad aga mõtlema, mida väljakutsele vastata.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare