Instagram tõi juba turule alles hiljuti välja kuulutatud rakenduse


23091741
InstagramFoto: Jaap Arriens, Jaap Arriens/Sipa USA

Facebooki ja Instagrami boss Mark Zuckerberg andis teada, et uus Instagrami videokeskkond on kohal. Rakenduse nimeks on IGTV ehk Instagram TV. Rakendus kuulutati esmakordselt välja selle kuu alguses.

Zuckerbergi sõnul on uus äpp loodud telefonis videode tegemiseks ja vaatamiseks: "Rakendus on mõeldud nutiseadmetele ja keskendub täisekraanis vertikaalvideotele. Videod saavad nüüd olla ka pikemad, mitte ei pea olema ainult lühikesed klipid," kirjutas Zuckerberg oma Facebooki postituses.

It's a big day for Instagram. We're launching IGTV -- a new app designed for watching and creating video on your phone. The experience is native to mobile, with full-screen vertical videos, and the videos can be longer, not just short clips. It's built on Instagram, so you're already connected with your friends and favorite Instagram stars from the start. We also announced today that Instagram has reached 1 billion people. There are few products this widely used -- congrats Kevin, team, and the whole community who use Instagram every day to inspire, educate and entertain each other. I'm excited to see the new ways all of you will use IGTV.

Posted by Mark Zuckerberg on 20. juuni 2018. a.

Sotsiaalmeediamagnaadi sõnul on uus rakendus seotud Instagramiga, seega jälgivad kasutajad ka uues rakenduses juba oma lemmik-instagramistaare.

Videod saavad uues rakenduses olla kuni ühe tunni pikkused. Sarnaselt YouTube'ile on ka IGTV-s sisuloojate lehed, mida kutsutakse kanaliteks.

Rakendus peaks ülemaailmselt välja tulema paari lähinädala jooksul ning on kättesaadav nii Androidil kui ka iOSil.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare