VIDEO | Jõuline kiisu: kolmest profimaadlejast pole köieveos noorele lõvile vastast

 (10)
VIDEO | Jõuline kiisu: kolmest profimaadlejast pole köieveos noorele lõvile vastast
Foto: Ekraanitõmmis/Twitter/San Antonio Zoo

Kolm WWE (World Wrestling Entertainment) maadlejat proovisid noore emalõvi Axelle`iga jõudu USA-s Texases San Antonio loomaaias. Eelmisel kuul toimunud köieveo videosalvestusest on viimastel päevadel saanud internetihitt.

"Sul on need kolm hiiglaslikku meest ja nad vaevu nihkuvad, nad suudavad vaevalt köit tõmmata," sõnas loomaaia avalikkussuhete direktor Chuck Cureau veebilehele My San Antonio. "See näitab, kui tugevad need metsloomad on. Nad võivad olla küll treenitud, aga nad pole päris kindlasti taltsad. Inimesed alahindavad nende jõudu."

Loomaaed seadis suurtele kaslastele köieveomängu sisse juba üle-eelmisel aastal. See on üks viise, mille abil loodetakse nende loomulikku keskkonda ja eluviise paremini simuleerida. Mõnede loomade puhul peidetakse ka toit spetsiaalsetesse mänguasjadesse ära, et nende elu liiga lihtne poleks.

Köieveokohtumine organiseeriti siis, kui selgus, et maadlejad linna tulevad ja tahavad ka loomaaeda näha. Kolmest jõumehest polnud siiski umbes 110-kilosele lõvipreilile vastast.

"Ta ei liigu," ütles üks maadlejaid videos köiest lahti lastes.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare