Ixa blogi: elu kala Viljandi järvest - ahven 1,37 kg

 (8)

Ixa blogi: elu kala Viljandi järvest - ahven 1,37 kg
Ixa rekordahvenagaErakogu

Oii kurat, oii oii oii! Kohe ei oskagi kuidagi alustada! Nii annab emotsioonidele voli Igor "Ixa" Nael kohe pärast oma rekordahvena, 1,37 kg kaalunud kõigi ahvenate vanaema väljatoomist Viljandi järvest.

Ühesõnaga, olen siin käinud kodujärvel Viljandi igal vabal momendil, et katsetad oma uut mikrojigi komplekti ehk Volžanka "võlukepikest". Kohe esimene katsetus Suurel Reedel kinkis kena ahvenamammi, kelle kaaluks oli 650 g!

Siis sai siin käidud mõnel hommikutunnil enne tööleminekut ja kah käsi korralikult kalaseks saadud 300-680 g kaladega. Ühel hommikul oli lausa pidu, kokku tabasin sel hommiku 4 tk, kes kõik C&R.

Nüüd aga siis tänase päeva juurde. Oi kurat, ikka veel värin sees ja emotsioon on nii laes, et kohe ei teagi, mida ja kuidas seda ära seletada, mis tunne on tabada (julgen väita) oma elu kala! Just nimelt, tabada mikro-varustusega "ahvenate vanaema", triibuke kaaluga 1370 g!

Mitte ükski teine suurim tabatud kala minu elus (havid 8 ja 10 kg ning koha 2,5 kg) pole sellist fiilingut ja naudingut mulle veel pakkunud, kui see kodujärve "mõõdus" triibu.

Ahven 1,37 kg Erakogu

Loe blogi täispikkuses siit.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare