OTSEBLOGI: Esportlased koguvad 12-tunnises mängustriimis toetusi amuuri leopardile

CS.GO, Rocket League jpt!

OTSEBLOGI: Esportlased koguvad 12-tunnises mängustriimis toetusi amuuri leopardile
PlayFair

Täna leiab Eesti espordiorganisatsiooni MTÜ PlayFair eestvedamisel aset heategevuslik otseülekanne, kus koostöös Tallinna loomaaiaga kogutakse annetusi amuuri leopardi liigikaitseprogrammi toetuseks. Kogu ülekannet saab koos live blogiga jälgida ka Delfi Forte vahendusel.

Kogu annetustega kogutud tulu läheb Tallinna Loomaaia nimel läbi SA Lutreola Londoni loomaaia juures tegutsevale amuuri leopardi ja amuuri tiigri kaitseorganisatsioonile ALTA (Amur Leopard and Tiger Alliance), mille eesmärgiks on viia loomaaias sündinud amuuri leoparde tagasi vabasse loodusesse.

PayPali kaudu saab toetusi jagada SIIN.
Annetada saab ka pangaülekande vahendusel:
MTÜ PLAYFAIR
EE172200221062365119

Ülekande ajakava:
13:00 Avasõnad ja Rocket League
15:00 CS:GO
17:00 Overwatch: mängib külaline
19:00 CS:GO: mängivad külalised
22:00 Publiku valik: Doom 2 vs Super Mario
23:00 Õudusmäng: Dead by Daylight
24:00 Just Dance ja lõpusõnad

Watch live video from playfairestonia on www.twitch.tv

Mängublogi
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: 12 tundi läks nagu lennates. PlayFair tänab kõiki annetajaid ja vaatajaid! Järgmise korrani! 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Päev otsa arvutite taga veedetud, õhtu lõpuks saame veidi liigutada ka. Viimaseks mänguks on Just Dance - viimane võimalus leoparde toetada! 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Annetamise lõppeesmärk on ootamatult täitunud tund enne ülekande lõppu! 1000 eurot amuuri leopardide toetuseks on käes! 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Jätkame veidi tumedamates nootides. Külas on neli neiut, kes alustavad Dead by Daylightiga. Märkimist väärib, et varem pole neist keegi selle mänguga kokku puutunud. Pildil neiud enne õudusmängu veel rõõmsalt ootusärevad, 
Annika, leopardisõber @PlayFair: Ma pole küll talupidaja, aga mulle tundub, et Tarvo mänguviis on veidi... ebaharilik.
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Rahvahääletuse tulemusel liigume edasi veidi tavapäratumat teed. Näha saab Farming Simulator 2017. Nagu nimigi ütleb, on tegemist talupidamise simulatsiooniga. Proovida saab nii põlluharimist, karjapidamist kui taimekasvatust. Seda muidugi humoorikas võtmes. 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Counter-Strike: Global Offensive sõbraliku kohtumise võitsid viimase mänguga ülekaalukalt Eesti poisid. 
Annika, leopardisõber @PlayFair: Kui kell lööb südaööd, on minul aeg kaamera ette astuda ja 2015. aasta populaarsemad tantsuliigutused taaselustada. Tegin juba koridoris proovi. Polegi nii lihtne :)
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Teise mängu lõpuks suutsid eestlased kaotusseisust välja tulla ja võit toodi koju. Käimas on kolmas otsustav lahing. 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Esimene tasavägine võitlus lõppes eestlaste kahjuks 16:14. Järgmiseks mapiks on de_cobble. 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Eestlastel on seekord küll koduväljaku eelis, kuid võitlus kulgeb tasavägiselt. Esimeme mäng käimas ja seis on 11:11.
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Järgmised paar tundi veedame taas Counter-Strike: Global Offensive saatel. Seekord proovivad Eesti poisid sõbralikus võitluses seljatada sõpru välismaalt. 
Annika, leopardisõber @PlayFair: Iga kogutud 100€ järel loosime välja komplekti tooteid meie toetajatelt: Tallinna loomaaed, Red Bull, Arvutitark, Steelseries, HyperX, Progames ja Olybet!  
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Käimas on ka tetrise turniir - kõik vaatajad on oodatud osalema, parimat ootab auhind! https://www.facebook.com/playfairestonia/photos/a.1797488087207713.1073741828.1765699383719917/1817625565193965/?type=3#w=500
Annika, leopardisõber @PlayFair: Amuuri leopardide päästemissioon on seni olnud väga edukas. Kui 2007. aastal loendati vabas looduses vaid 30 isendit, siis nüüd elab Venemaa pinnal juba 57 looma. Aitame koos, et arvukuse kasv jätkuks!
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: CS:GOga kohtume uuesti juba mõne tunni pärast, kuid nüüd on aeg Overwatchi jaoks! Overwatch tuil turule alles selle aasta maikuus, kuid lühikese ajaga on müüdud üle 10 miljoni koopia. 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Juba pool eesmärgiks kogutud summast on täis! Täname kõiki annetajaid! 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Carmen "Ms. Chaos" Peussa alustas CS:GO ülekannetega juba 2014. aastal. Carmenil on Twitchis üle 40 000 jälgija.
Annika, leopardisõber @PlayFair: Tallinna loomaaias on amuuri leopardid esindatud juba 1968. aastast! Esimene loom kandis nime Vurru. Pärast Vurrut on loomaaias elanud veel palju põnevate nimedega amuuri leoparde, näiteks Bora, Antšar, Piret-Batõr ja Hutarjanka. 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Counter-Strike jõudis turule juba 1999. aastal. Tegemist on esimese isiku vaates tulistamismänguga, mida mängitakse traditsioonilselt 5-liikmelistes meeskondades. Counter-Strike: Global Offensive on tänaseks kasvanud üheks olulisemaks mänguks võistluslikus e-spordimaailmas, mille turniiriauhinnad ulatuvad üle miljoni dollari. 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Tunnid Rocket League seltsis läksid kui lennates, nüüd astub üles Eesti tuntuim nais-striimer Carmer "Ms. Chaos" Peussa, kes astub üles Counter-Strike: Global Offensive seltsis. 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Kõikide annetajate vahel loositakse välja kõvasti auhindu! Suurima annetuse tegijat ootab ees öö kahele Hiltoni hotellis! https://www.facebook.com/playfairestonia/posts/1817539255202596#w=500
Annika, leopardisõber @PlayFair: Striimi plakatitel poseerib Dora - Darla ja Freddi viienda pesakonna kutsikas, kes alates selle aasta suvest edvistab Venemaal Krasnojarskis.
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: PlayFairi Rocket League tiimil on juba 2 võitu käes! 
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Rocket League on lihtsalt öeldes autodega jalgpall. Välja tuli see alles 2015. aasta suvel. Lühikese ajaga on mängu saatnud tõsine edulugu - võidetud on mitmeid auhindu ja mängus on kätt proovinud üle 12 miljoni mängija. 
Annika, leopardisõber @PlayFair: Tallinna loomaaia amuuri leopardid teevad iga päev ka ise otseülekannet. Jälgi nende liikumisi: http://www.interactivezoo.eu/index.php?id=3
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Esimesed mängijad on juba valmis mõne hetke pärast Rocket League'i alustama.
Marilyn, e-spordihuviline @PlayFair: Juba vähem kui 10 minuti pärast oleme live!
Ra Ragnar Novod, Kinoveeb.ee toimetaja: Ülekanne algab 13:00

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare