VIDEO | Uus rakendus Sega Forever annab võimaluse klassikalisi Sega mänge tasuta mobiilil mängidaUue rakenduse nimi, mille kaudu mänge mängida saab, on Sega Forever. Kõik mängud on tasuta, ent reklaamidega varustatud, neid saab aga eemaldada pisut enam kui kahe euro eest.

Sega Forever alustab viie mänguga: Sonic the Hedgehog, Phatasy Star II, Comix Zone, Kid Chameleon ja Altered Beast. Sega lubab, et uusi mänge hakatakse rakendusse lisama iga kahe nädala tagant.

Ehkki esimesed viis mängu on kõik pärit konsoolilt Sega Mega Drive, on Sega Foreveri Twitteri kontole postitatud ka pilte teiste Sega konsoolide nagu SG1000, Dreamcast ja Saturn mängudest. ArsTechnica märgib, et see, kuidas Saturni klassikaliselt "esoteerilist" vormi suudetakse emulaatorisse valada, saab olema iseäranis huvitav näha.

Kuigi mõned Sega Foreveris sisalduvad mängud on juba varem mobiilil välja antud, lubab Sega, et uued mängud on kõik uuendatud, omavad pilvesalvestuse võimalust ja punktiedetabeleid, kus enda sooritusi teistega võrrelda saab. Mänge saab mängida ka ilma võrguühenduseta - seda nii reklaamidega kui reklaamideta versioonis.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare