Uuring: kuus ettevõtet kümnest uut Windowsi ei soovi

 (60)
Uuring: kuus ettevõtet kümnest uut Windowsi ei soovi
---

San Francisco ettevõtete seas läbiviidud uuringust selgus, et ümmarguselt kuuskümmend protsenti ettevõtetest ei plaani hankida Micrsofti uut Windows 7 operatsioonisüsteemi. Paljud neist teevad seda kokkuhoiu eesmärgil ja teised pelgavad, et uus Windows ei ühildu nende olemasolevate rakendustega.

Tarkvaraettevõtte ScriptLogic Corporation tellimusel valminud uuringus osales üle tuhande ettevõtte ja paljude ettevõtete IT juhid teatasid, et raskel ajal on IT-kulud kokku tõmmatud ning uuele Windowsile üleminemiseks pole raha ette nähtud, vahendab Reuters.

Kuuskümmend protsenti vastanuist teatas, et pea Windows 7-le ülemineku plaane, 34 protsenti kavatsevad Windows 7-e kasutusele võtta alles 2010. aasta lõpus ja ainult 5,4% võtavad Windows 7-e kasutusele käesoleval aastal.

Nelikümmend kaks protsenti vastanute sõnul pole neil uuele Microsofti operatsioonisüsteemile üleminekuks ei aega ega raha ja kolmkümmend üheksa protsenti vastanuist pelgas, et uus Windows ei ühildu kasutuses oleva tarkvaraga.

Windows 7-e lõppversioon ilmub ametlikult 22. oktoobril.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare