Uued iPhone'id tulekul: tehnoloogiahiid Apple tutvustab täna õhtul oma uusi tooteid

 (17)
Uued iPhone'id tulekul: tehnoloogiahiid Apple tutvustab täna õhtul oma uusi tooteid
Foto: tootja

Tehnoloogiahiid Apple korraldab õhtul USA-s suurejoonelise pressiürituse, mille käigus esmatutvustab oma uusi tooteid. Üritus algab Eesti aja järgi kell 20.

Veeb on kõlakaid tulvil, mida täpselt näha saame. Sahinate põhjal tundub, et üritus tuleb enneolematult suur vähemalt telefonihuviliste jaoks, sest Apple valmistub tutvustama korraga mitte ühte või kaht uut iPhone'i nagu tavaliselt, vaid koguni kolme.

Neist kaks olla tavapärased mudeliuuendused, tõenäoliselt nimedega 8 ja 8 Plus või midagi sarnast. Kolmas on aga juubelimudel X, mis tähistab seda, et esimene iPhone sai tänavu kümneaastaseks. See on tõenäoliselt esimene, mis saab USA-s hinnaks rohkem kui 1000 dollarit.

See on suur sündmus eelkõige põhjusel, et esimene iPhone pani oma tohutu edu toel aluse digi- ja nutiajastule nagu seda praegu tunneme. "Nutikaid" telefone ilmus juba enne sedagi, aga tänapäevases mõistes nutitelefonide ajalugu algab algupärase iPhone'iga.

Apple tutvustab täna õhtul usutavasti ka uusi juhtmeta kõrvaklappe sarjas AirPods, Apple TV meediapleierit ja uut Apple Watchi nutikella. Või siis mingeid värskendusi hetkel uusimatele mudelitele.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare