Natuke kannatust veel: Nokia 3310 ilmumisaeg on selgunud!

 (20)

Natuke kannatust veel: Nokia 3310 ilmumisaeg on selgunud!
Nokia uuem ja moodsam 3310 (Foto: tootja)

Nokia 3310 peatse taastulemine on kujunenud Samsungi uue tipptelefoni täpset olemust puudutavate kuulukate kõrval tänavuse aasta seni suurimaks telefoniuudiseks.

Nokia kinnitas Nokia 3310 veidi moodsamal kujul naasmist veebruari lõpus suurmessil Mobile World Congress 2017. Selgus ka hind (Euroopas 49 eurot), aga esialgu mitte ilmumisaeg.

Nüüd teame, et esimest partiid võib Eestis müügile oodata üsna pea. Tele2 ütleb pressiteates, et nemad pakuvad piiratud koguses partiid alates mai teisest poolest, suuremas koguses alates juunist. Forte lisab, et küllap peab see paika ka teiste mobiilioperaatorite ja suurte edasimüüjate puhul.

Nutivabad nuputelefonid ehk tavalised mobiiltelefonid pole kuhugi kadunud, need moodustasid mullu 82% Eestis müüdud uutest telefonidest (jämedalt võttes iga kuues).

Uue moekama 3310 suurim puudus on ilmselt 4G mobiilse interneti ja võrgu toe puudumine. Loodetavasti ilmub peagi ka uuendatud variant, mille puhul see puudus on likvideeritud. Selle teostamiseks paistab hästi sobivat Qualcommi uus kiip.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare