Kes tahab veel nutikella? Ühelt firmalt ilmub neid tänavu 300 erinevat!Kes tahab veel nutikella? Ühelt firmalt ilmub neid tänavu 300 erinevat!
(Foto: tootja)

Nutikellade müüginumbrid on kahanemisteel ja kõige popimad on endiselt Apple Watchid, aga mõni ettevõte siiski üritab sellel turul veel suuri tegusid korda saata.

USA moetootjate grupp Fossil Group kuulutas märtsis, et toob tänavu müügile lausa 300 eri nutikella, millest osad jooksutavad opsüsteemi Android Wear 2.0 ja osad on hübriidmudelid (pealtnäha tavalisel käekellal on nutivõimalusi nagu tervisenäitajate kogumine ja teavitused).

Fossil Groupi lubatud armaada ilmub erinevate kaubamärkide alt nagu Fossil, Misfit, Diesel, Emporio Armani ja Skagen. Eesmärk on pakkuda senisest enam valikuid, sest kõigile ei meeldi sama stiil. Ju siis kolmesadat loeti nende majas piisavaks arvuks.

Artikli avapildil on näiteks Skagen Hagen Connected Steel-Mesh, mille hind on tootja kodukal 205 USA dollarit. See jälgib kasutaja tervisenäitajaid, und ja võtab paaritatud Androidi seadmelt teavitusi vastu. Seda kõike muidugi äpi vahendusel.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare