Kas LG lipulaev V30 on siis hämaras pildistamise osas võimekam kui teised telefonid?

 (5)
Kas LG lipulaev V30 on siis hämaras pildistamise osas võimekam kui teised telefonid?
Foto: tootja

LG vastne tipptelefon V30 paistab silma mitme asja poolest, millest tähtsaim on hämaras pildistamiseks eriti sõbralik kaamera.

Põhikaameral on nimelt rekordpisike ava f/1.6, mis laseb telefonivallas hetkel levinud f/1.8-ga võrreldes suisa veerandi võrra enam valgust läbi.

Jah, saadaval on juba mõned f/1.7 avaga kaameraga telefonid, kuid 1.6 on telefoni-vallas seninägemata ja kindlasti V30 uhkemaid müügiargumente.

Kui V30 aga arvustajateni jõudis, avastasid nood, et ava on hoopis f/1.7, mis on ka muidugi hea, aga... kas tootja valetas jultunult?

LG selgitas, et f/1.6 on siiski õige näitaja, aga arvustajatele saadetud osades V30 eksemplarides on tegelik number tarkvara abil maskeeritud.

Miks nii? Et olulist tooteinfot enne selle ilmumist kaitsta. Kui aparaat müügile tuleb, siis saavat igaüks veenduda, et ava on tõesti f/1.6. Nii tootja esindajad asja seletavad. Loodame, et nad ei hakka hiljem oma sõnu sööma.

V30 ilmub senise info põhjal LG kodumaal Lõuna-Koreas 21. septembril ja teistes riikides "hiljem". Hind on kinnitamata andmetel 750 euro ringis.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare