VIDEO | Auto keraamiline kate: mis see on ja kuidas seda paigaldada?

 (4)

Accelerista alustab kestuskatset, mis eelduste kohaselt peaks vältama 2020. aasta lõpuni ning mille käigus saab selgeks, mis on auto keraamiline kate, kas ja miks seda vaja on, kuidas seda paigaldatakse ning kas sellest ka mingit kasu tõuseb.

Tegelikult võiks see lugu rääkida ka sotsiaalmeediareklaami tõhususest. Millalgi mullu sügisel hakkasid mu Facebooki-leheküljele järjekindlalt siginema Tartus asuva Tasku autopesula reklaamid, mis kuulutasid vedelklaasi tõhusust.

Taevas ise teab, milliste andmete põhjal Facebooki algoritmid otsustasid, et ma pean neid nägema, aga loogika töötas. Igatahes otsustasin ma ühel hetkel, et äkki tuleks siiski lähemalt uurida, milles asi.

Uurisin. Üks asi viis teiseni ja lõpuks jõudsime selleni, peaks vedelklaasi imelisi omadusi proovima oma auto peal.

Tasku autopesula juhataja Marko Luhamaa (jah, seesama Marko Luhamaa, kes 11 aastat tagasi karate maailmameistriks tuli) aga pakkus, et vedelklaas on tore küll, kuid ehk oleksime huvitatud hoopis keraamilisest kattest.

Nii läkski ja novembri keskel sai punane Opel Corsa endale selga keraamilise katte – Ma-Fra STC Permanent Nano Coat on uus ja ägedate omadustega toode.

Loe lähemalt Acceleristast.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare