Uus Ford Mustang – kiirem, kaunim, kaasaegsem. Veidi kannatust, varsti ta saabub

 (14)
Uus Ford Mustang – kiirem, kaunim, kaasaegsem. Veidi kannatust, varsti ta saabub
accelerista.com

Uus Ford Mustang, mida sel nädalal autosõpradele tutvustatakse, on elegantsema disainiga, uuendatud mootoritega, erksama juhitavusega ning uute juhiabilahendustega, mis peaks rõõmu pakkuma kõigile legendaarse Mustangi sõpradele. Auto tarnimist alustatakse Euroopas 2018. aastal

Vahendab Accelerista

* Jõulisemat kujunduskeelt ilmestavad kirka valgusega leed-tuled, uued värvitoonid ja valuveljed. Stiilses interjööris on kasutatud pehme pinnaga viimistlusmaterjale ning alumiiniumdetaile.

* Täiustatud Fordi 5.0-liitrine 450 hj V8 mootor koos 10-käigulise automaatkäigukastiga muudavad Mustangi senisest veelgi kiiremaks, täpsemini juhitavaks ning kütusesäästlikumaks*

* MagneRide vedrustus ja valik sõidurežiime, sealhulgas seadistatav My Mode lisavad sõidurõõmu. Uus aktiivklapiga väljalaskesüsteem on innovatiivse heanaaberliku seadistusvõimalusega.

* Täiustatud juhiabilahenduste hulgas on jalakäijate tuvastuse ja sõidurajal püsimise abisüsteemid ning seadistatav 12-tolline täisdigitaalne näidikupaneel.

EUROOPA AUTOOSTJA RÕÕMUKS

Euroopa autoostjate eelistustele vastavaks kohandatud Mustangi sõiduelamust pakkuvat olemust võimendab veelgi uus MagneRide seadistatav vedrustus ja valik sõidurežiime, mille hulgas on uus My Mode valik meelepäraseks seadistuseks.
Loe edasi siit

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare