Oppaa! Ungari poisid tegid põrgulikult hea testisõiduvideoga TopGearile pähe!

 (17)

Tänavune London Motor Film Festival tõi poodiumile suurüllataja, Ungari Turbometal Motoblog-tiimi. Temperamentsed noormehed näppasid Tesla P85D videoga magusa peaauhinna otse Top Geari tiimi nina alt. Täiesti pahviks sai löödud nii publik kui auväärt žürii, kellest osa esimest korda elus teada sai, mis on Ungari ja kuidas seda süüakse.

Vahendab Accelerista

Turbometali kamp teeb seda, mida paljud teised – autovideosid. Aga viis, kuidas nad seda teevad, lööb lõua laksuga lauale ja teeb kadedaks. Erinevalt kuulsatest ja rikastest tegijatest ei ole ungari filmitegijate käsutuses miljoneid, tegu on suhteliselt “no-budget” toodanguga, mille tugevus seisneb värskes idees ja oskuses see läbikomponeerida nii, et moodustuks ühtne, raju ja humoorikas tervik.

Auhinnatud Tesla P85D lühifilmis keskendutakse auto pöörasele kiirendusele: elamust valmistatakse põhjalikult ette, siis istuvad noored seitsmekesi Teslasse… ja läheb lahti! Et asi oleks põnevam, toimub ka 100 meetri jooksuvõistlus kohalikul spordiväljakul. Ühesõnaga, möll käib täiega ja see kõik on purki püütud profi pildiga ja lõigatud briljantselt kokku. Produtsendid üle maailma inisevad vaimustunult ja nõuavad: “Veeeeel!”

Loe edasi siit

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare