Külm dušš “vanadele” – Tesla Model S teeb Euroopas Saksa nooblitele tuule alla

 (47)
Külm dušš “vanadele” – Tesla Model S teeb Euroopas Saksa nooblitele tuule alla
Tesla Model S.Accelerista

“Vanad” tegijad peavad alla neelama mõru pilli: Tesla Model S müüginumbrid Euroopas ületavad Saksa noobelmudelite omi. Accelerista teatel kasvatas Ühendriikide elektriautotootja müüki 2017. aastal Vanas Maailmas 30 protsenti.

Kuigi Tesla Model S muutub tänavapildis üha tavalisemaks nähtuseks, ei ole selle müüginumbrid siiski olnud võrreldavad Mercedes-Benzi, Audi või BMW tippmudelitega. Täpsemalt – veel ei ole.

Koduturul Ameerika Ühendriikides on Tesla Model S müük juba mitu aastat suurem kui eelmainitud sakslastel. Euroopas muidugi on lood siiani olnud vastupidi.

Aga nüüd on Tesla Model S esmakordselt ka Euroopas oma müüginumbritega seljataha jätnud nii Mercedes-Benzi S-klassi, BMW 7-seeria kui ka Audi A8. Tesla Model S müük kasvas mullu Euroopas 30 protsenti.

Seotud lood:

See peaks olema kui külm dušš pikaajaliste traditsioonidega autotootjatele, eeskätt Mercedes-Benzile. Need numbrid näitavad, et väiksem, aga nutikam tootja nagu Tesla suudab vanadele tegijatele tuule alla teha nende oma kodukamaral, väitis JATO Dynamics analüütik Felipe Munoz.

Loe lähemalt Acceleristast.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare