Kogu Zuffenhausen ja eriti Porsche pidutseb: koosteliinilt veeres miljones 911

 (4)

Kogu Zuffenhausen ja eriti Porsche pidutseb: koosteliinilt veeres miljones 911
accelerista.com

Zuffenhausenis (kus asub autotootja Porsche peakorter) tähistatakse unikaalse sportauto ja stiiliikooni erilist hetke: 11. mail veeres koosteliinilt maha miljones Porsche 911. Erakordse järjekorranumbriga auto on erilises “Irish Green” värvitoonis Carrera S koos arvukate lisadega.

Vahendab Accelerista

Ikooniline noobel sportauto 911 on eksimatult Porsche margi nägu ja süda. Kaheukseline auto oli on ja jääb Saksa autotootja mudelivalikus strateegiliselt kõige tähtsamaks ning annab oma suure panuse Porsche kui ühe kasumlikuma autotootja staatusesse üle maailma.

Porsche AG nõukogu esimees Dr Wolfgang Porsche on 911 arendamise juures algusest peale olnud: “54 aastat tagasi sain isaga teha esimesed sõidud Grossglockneri kõrgmäestikuteel. 911-s viibimise tunne on nüüd täpselt sama nauditav kui siis. See on nii tänu sellele, et 911 on kindlustanud, et meie margi põhiväärtused oleks sama uuendusmeelsed nagu esimeses 1948. aasta Porsche 356/1-s.”

Seotud lood:

Porsche 911 pani aluse uuele ajastule ja jääb noobelsportautode segmendi tippu. Ainuüksi 2016. aastal leidis omaniku 32 365 autot. Sellegipoolest on see aastakümnete vältel jäänud eksklusiivseks ja saanud kollektsionääride ihaldusobjektiks.

911 kvaliteet on legendaarne. Praeguseni toodetud 911-st on üle 70 protsendi siiamaani sõidukorras. Lisaks leiab selle pidevalt kvaliteediedetabelite tipust, vaadakem kasvõi Ühendriikide turu-uuringute instituudi J.D. Power “Initial Quality Study” loetelusid.
Loe edasi siit

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare