Kas arvad ära? Neid asju unustavad inimesed reisibussi kõige sagedamini

 (3)
Bussiliin
Inimesed lähevad bussi peale. Foto: Ilmar Saabas

Reisibussi asjade unustamises ei ole absoluutselt midagi erilist. Statistika põhjal leitakse igast viiendast bussist midagi, mis on mõnel reisijal igaveseks ununenud. Accelerista tegi edetabeli kõige sagedamini bussi unustatud asjadest ja annab ka nõu, kuidas kaotatu taas üles leida.

Eesti üks suuremaid kaugsõiduliine teenindavaid bussifirmasid Lux Express tegi nimekirja rahvusvahelistel liinidel bussi unustatud esemetest. Mõnikord võivad bussidesse unustatud asjad tõeliselt üllatada.

Kõige tavatumad reisibussi unustatud asjad on näiteks sukeldumiskostüüm, hambaproteesid, tamburiin, 1000 tükiga puzzle ja abielusõrmus.

Veel on Lux Expressi kaugliinibussist leitud kilekott, kus leidus kolmeliitrine veinipakk, sigaretiplokk ja liiter viina, samuti ka ortopeediline krae ja sünnitunnistus. Bussi unustatakse sageli hinnalisi esemeid – mobiiltelefone ja dokumente.

Unustatud asju leitakse peale reisi lõppu keskmiselt igast viiendast bussist. Arvestades, et Lux Expressi bussid teevad iga kuu üle 2500 reisi, on unustatud asjade hulk muljetavaldav: vähemalt pool tuhat ununenud eset, mõnikord ka mitu.

Loe lähemalt Acceleristast!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare