Võistlussarja „Top Speed Cup" kehtiv rekord 312 km/h ühe miili pikkusel distantsil jäi purustamata, kuid maagiline 300 km/h piir sai siiski alistatud ning seda MB SL55 AMG´l sõitnud Artur Hatsaturjani poolt. Tema kompressori ning nitroga varustatud enam kui 600 hj´ne maantemürsk saigi teisel katsel kiiruseks täpselt 300km/h võites sellega C-klassi ning ka kogu päikest täis ürituse.

Teise koha kõige võimsamas klassis sai Juhani Kautto oma kirsipunase ning 700 hj eviva Dodge Charger SRT8´ga, saades parimal katsel kätte 281 km/h. Kolmas koht kuulus Kert Treufeldt´ile oma süsimusta Porsche 951´l saavutatud tulemusega 278 km/h.

Suure üllatuse suutis valmistada B-klassi võitnud ning üldarvestus kõrge teise koha saanud Ivar Miilberg oma 15 aastat vanal BMW 325´l saades miilil kätte uskumatud 281 km/h! Loomulikult on kapoti all võrreldes tehasemootoriga tuksumas oluliselt kangemaks arendatud ülelaadimisega süda, kus omaniku sõnul siiski kasutusel palju BMW originaaljuppe.

Ülinapilt kaotas Miilbergile esikoha Toomas Tammsalu oma legendaarse topeltülelaadimisega kurja VW- põrnikaga, saades kätte 280 km/h. Sama väikese vahega kaotas Toomasele kolmandaks tulnud Reiko Rosenthal oma Integra Type-R´ga, sõites välja 279 km/h. B-klassi tulemused ongi võrreldes varasemate aastatega teinud kõige suurema hüppe ülessepoole.

A- ehk kõige väiksemas klassis läks seekord võit koduseinte vahelt välja. Nimelt saavutas lätlane Valters Šulcs oma Honda CRX´l tublid 234 km/h. Temale järgnesid Imre Paadik Civic Type-R´l (227km/h) ning lätlane Kristaps Mauritis Honda CRX´l (222km/h). Läbi aegade ongi A-klass olnud Hondade pärusmaa.

Kõige kiirema naise tiitli sai tänavu Audi Allroadiga sõitnud Meidi Pihotalo. Naispiloodi kiiruseks mõõdeti 203 km/h. Kiireima diisli au läks sedakorda Ott Krigulile ning tema BMW 335d´le, mis saavutas miilil 227 km/h.