Elustiiliautost kahe pilguga

 (1)

Elustiiliautost kahe pilguga
Madis AesmaFoto: Vallo Kruuser

Tänase LP Auto keskmes on üks iselaadi auto, millest kirjutamine kukkus välja pisut teistmoodi kui tavaliselt. Aga miks mitte. Et kõik ausalt ära rääkida, pean tunnistama, et üldiselt ma autoüritustel ja proovisõitudel ei käi. Lähetustesse satub LP Auto autoreist enim Ylle Rajasaar ning proovisõite teevad ja neist kirjutavad Raivo Murde ja Toomas Vabamäe.

Läinud kuu keskel otsustasin esimest korda ikkagi minna – oli ju sündmuse peategelane uus Lexuse hübriidsportkupee. Miks ka mitte, kogemus missugune.

Enne minekut selgus, et ka kaasautor Ylle on samal üritusel, mistõttu tekkis meil idee kirjutada samast autost mitme eri nurga alt. Nüüd ongi võimalik sellest numbrist lugeda ühest ja samast autost kahe üsna erineva inimese pilgu läbi. Peab ütlema, et lood said kaunikesti erinevad – üks pigem praktiline ja konkreetne ülevaade ning teine eksistentsiaalne-tragikoomiline följeton. Ei tea, kas niisuguse kombo koht on ühes õiges autolisas, aga teinekord peabki asju valesti tegema. Igatahes: Lexus LC 500h on täies oma hiilguses seekord LP Auto täht, Euroopa müügisaalidesse peaks võimas luksuskupee jõudma kahe kuu pärast.

See pole muidugi kõik. Toomas Vabamäe käis sõitmas uue Opel Insigniaga ja autode rollist oma elus räägib näitleja Jan Uuspõld.

Head lugemist, ohutut liiklemist ja säilitage jaanipäeva lähenedes roolis klaar mõistus! 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised