Auto nagu auto olema peab: uue generatsiooni Nissan Leaf

 (6)

Auto nagu auto olema peab: uue generatsiooni Nissan Leaf
accelerista.com

Nissan esitles äsja maailma müüduima elektriauto, Nissan Leafi uut generatsiooni. Uus Leaf suudab sõita kuni 378 km ühe laadimisega ja sel on 40 kWh liitium-ioonaku. Uue Leafi müük algab Euroopas alates jaanuarist 2018.

Vahendab Accelerista

Täiselektriline ja leidliku tehnoloogiaga varustatud uus Nissan Leaf on Jaapani autotootja esimene sõiduk Euroopas, mille juhiabisüsteeme on täiustatud ning mis on varustatud Nissani innovaatiliste tehnoloogiatega, näiteks nagu e-Pedal, võimaldades sõita ja pidurdada täiesti uuel ja sujuval viisil.

Uus Leaf sõidab eelmisest kaugemale, ühe laadimisega ulatub sõiduraadius 378 kilomeetrini*. Auto on saanud uue välimuse, senine “väga eriline elektriauto” kujustus on asendunud üsna tavalise auto väljanägemisega. Kogenematu pilk võiks kaugelt vaadates uue Leafi Micraga segi ajada. Sarnasus on suur, aga pole imestada midagi, tegu on ju Nissaniga.

“Uus Nissan Leaf kannab endas Nissani intelligentse mobiilsuse sõnumit, mis on Nissani tuleviku peamine brändistrateegia,” ütles Nissani president ja tegevjuht Hiroto Saikawa.
Loe edasi siit

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare