Tule ajalukku! | 1978: Laiskus külvas linna üle kaosega


Tule ajalukku! | 1978: Laiskus külvas linna üle kaosega
Vanematega süüa toomas. Süüa osteti/muretseti Valingu külast Kiisa talust. Selleks sõideti rongiga Valingu peatuseni ja sealt edasi mindi 3 km kas jalgsi või rattaga külani.Eesti Ajaloomuuseum

Õhtuleht kirjutas 22. märtsil 1978 laiskusest

20. märtsil said Autoinspektsiooni töötajad 16 väljakutset õnnetuspaikadele. Paljud autojuhid eksisid liikluseeskirjade 90. punkti vastu: tagurdasid ettevaatamatult. Nähtavasti oli tegu asjaoluga, et tugeva külma tõttu oli tagaaken jääs ja ei vaevutud ohutuses veendumiseks ust avama.

Oluline teadaanne: fotol olev noor laps vigurdab niisama lumes ning pole laisk.

Sina ära teiselpool arvutiekraani vigurda, sea sammud Maarjamäele- tule ajalukku. Eesti Ajaloomuuseumi sajandinäitus "Minu Vaba riik" on vägev.

Ajaloomuuseumi sajandiuudised näitavad huumorivõtmes, et kõikvõimalikud ajalootõlgendused pole veel päris ajalugu. Seeläbi toetame vaimukalt meie enda vabariigi ajalookäsitlust ja kutsume nii noori kui vanu sellega tutvuma.

Forte koostöörubriik Eesti Ajaloomuusemiga toob Maarjamäe vastavatud muuseumikompleksi avamise puhul teieni põnevad lood ning unikaalsed leiud kogude varasalvest! Kõik lood leiad SIIT!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare