ÜLESKUTSE | Kas, kuidas ja kuhu reisisid sina üheksakümnendatel?

 (10)

ÜLESKUTSE | Kas, kuidas ja kuhu reisisid sina üheksakümnendatel?
Tiina hääletamas 1994. aasta suvel Pariisis Lyoni poole, lõppsihtmärk oli TaizeEesti Ajaloomuuseum, erakogu

Eesti Ajaloomuuseum kogub mälestusi ja fotomaterjali 1990. aastatel toimunud reisidest näitusele „Minu vaba riik. Eesti lugu“, mis avatakse juba veebruaris 2018 Maarjamäe lossis.

Väga oodatud on fotod esimestest reisidest Eesti taasiseseisvuse algusaastatel. Aita kaasa näituse valmimisele ja jäädvusta oma lugu tulevaste põlvede jaoks!

Bussireis või pöidlaküüt? Itaaliasse veini jooma või Pariisi uudistama? Kas mäletad oma esimesi reise iseseisvuse taastamise aegu? Kuhu tee viis? Käisid turismireisil või seiklesid pöidlaküüdiga? Läksid bussi või lennukiga? Kui kättesaadav oli päikesepuhkus soojal maal? Ehk käisid Soomes maasikaid korjamas ja mäletad, mida teenitud rahaga peale hakkasid? Või olid hoopis Londonis, Stockholmis või kuskil mujal au-pair? Kuidas viisa said?

Ajaloomuuseum kutsub kõiki panustama Eesti muuseumide kogumisprojekti Rahvalood portaali kaudu. Näiteks kirjutas oma loo Marge, mida saab lugeda SIIT!

Oma loo saad koos piltidega saata SIIN!ˇ

Forte koostöörubriik Eesti Ajaloomuusemiga toob Maarjamäe muuseumikompleksi avamiseni vabariigi sajandal sünnipäeval teieni põnevad lood ning unikaalsed leiud kogude varasalvest! Kõik lood leiad SIIT!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare