Kas sinu töökoht on stressivaba? Saada meile foto ja võid võita nädalaks massaažitooli!


Kas sinu töökoht on stressivaba? Saada meile foto ja võid võita nädalaks massaažitooli!
Borealis Healthcare

Tööstressi all kannatab väga suur osa tööealisi inimesi Eestis. See ei pea nii olema! Võitle selle vastu! Näita, kuidas sina ja su kolleegid töökohal stressi maandate või väldite. Laadi alloleva vormi kaudu foto oma töökohast-kontorist, töökaaslastest või veel parem, neist koos! Kui tunned, et pilt ikkagi ei ütle 1000 sõna, siis lisa väike kirjeldus stressimaandamisnippidest, mida kasutad.

Parimad fotod-kirjeldused saatnud töökollektiivide vahel loositakse iga nädala lõpus nädalaseks kasutamiseks välja Borealis Healthcare`i massaažitool.

Nii seljale kui ka jalgadele mõnusa istekoha toob teie kontorisse-töökohta kohale instruktor teisipäeval võimalikult varakult. Asjatundja jagab häid soovitusi, kuidas massaažitool töötab, et saaksite sellest võtta maksimumi.

Kirjas palume märkida fotodel oleva ettevõtte nimi, kontaktandmed (sh pildil oleva kontori aadress) ning soovi korral piltide kirjeldus. Saadetud pildid peavad olema tehtud auhinda vastuvõtva kontori pinnal. Võitjaga võetakse ühendust!

Tutvu mängu tingimustega SIIN.

Borealis Healthcare’i massaažitooli “Standard” põhjalikuma kirjelduse leiad SIIT.